« zpět na výpis měsíce |

[Talk-cz] Zápis - kvartální pivo - Brno

Vlákno 6.9. - 8.9.2017, počet zpráv: 2


6.9.2017 10:34:34 (#1)
gravatar

Miroslav Suchý

<miroslav at suchy.cz>
590
V Brně jsme probrali: * letošní SOTM bude. A bude na OpenAltu (více viz separátní email) * vop říkal, že by chtěl pohnout se založením oficiální organizace a na SOTM nachystat nějaké materiály k diskusi. * jak mapovat turistické rozcestníky na sloupech/stromech (jako dvě entity) * jak mapovat ele= na rozcestnících, kde není na ceduli uvedena n. výška (nepanovala shoda) * jak zmapovat Grázlovu stezku * historii a současnost kct_barva= * ref= na lokálních rozcestnících, které žádné ref nemají (dávat ref=none nebo ref=local) * kvalitu dat z Maps.me * Sotm v Japonsku (bylo) a v Milane (bude) Obrazem: https://twitter.com/osmcz/status/905481203691737089 Mirek -- ,,, (o o) =================================oOO==(_)==OOo=========== ) mailto:miroslav na suchy.cz tel:+420-603-775737 ( One picture is worth 128K words. )________________________________________Oooo.____________ .oooO ( ) ( ) ) / \ ( (_/ \_)

8.9.2017 08:17:46 (#2)
gravatar

Tom Ka

<tomas.kasparek at gmail.com>
1568 5619
Dne 6. září 2017 22:34 Miroslav Suchý <miroslav na suchy.cz> napsal(a): zobrazit citaci
> V Brně jsme probrali: > * letošní SOTM bude. A bude na OpenAltu (více viz separátní email) > * vop říkal, že by chtěl pohnout se založením oficiální organizace a na > SOTM nachystat nějaké materiály k diskusi. > * jak mapovat turistické rozcestníky na sloupech/stromech (jako dvě entity) > * jak mapovat ele= na rozcestnících, kde není na ceduli uvedena n. výška > (nepanovala shoda) > * jak zmapovat Grázlovu stezku > * historii a současnost kct_barva= > * ref= na lokálních rozcestnících, které žádné ref nemají (dávat > ref=none nebo ref=local)
ahoj, diky mirkovi za souhrn, jen opravim: pokud neni na rozcestniku ref -> ref=none (aby se poznalo ze to enni tak, ze to nikdo nezmapoval, pouziva se jako primarni prvek pro kontroly apod.) local je pro operator pro: KCT -> operator=cz:KČT mistni a je napsano kdo provozuje -> operator=ORGANIZACE mistni a neni napsano kdo provozuje -> operator=local Dalsi detaily a jine speky bych rad mel na prednasce na OpenAltu/SotM CZ Bye

« zpět na výpis měsíce